Lietuviškai
GREIČIAU!     SAUGIAU!     PIGIAU!
UAB “Antra Vertus” - tai nepriklausoma krovinių ekspedijavimo ir gabenimo bendrovė, pradėjusi krovinių pervežimo veiklą 1996 metais, turinti biurą Šiauliuose, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos LINAVA narė.

Šiuo metu bendrovės automobilių parką sudaro didžiatūriai tentiniai automobiliai (iki 120 m3) ir dešimtviečiai autovežiai. Visi automobiliai aprūpinti Carnet TIR knygelėmis, mobiliuoju ryšiu, GPS navigacija. Mūsų gabenamų krovinių saugumą užtikrina CMR draudimas.

Firmoje dirba kvalifikuoti ir patyrę darbuotojai, kurie kontroliuoja automobilių judėjimą, visapusiškai rūpinasi, kad mūsų klientų patikėti kroviniai saugiai ir laiku pasiektų galutinį punktą.

Mūsų darbuotojai šneka vokiečių, rusų, anglų kalbomis. Tai padeda palaikyti ilgalaikius ryšius su užsienio partneriais, kvalifikuotai ir operatyviai spręsti visas iškilusias problemas.

Mes jums siūlome kokybišką aptarnavimą, greitą ir saugų krovinių pristatymą, operatyvią informaciją apie krovinių judejimą.

Mūsų tikslas – gera paslaugų kokybė, nepriekaištingas klientų aptarnavimas, glaudus darbas su verslo klientais, pagarba konkurentams bei užtikrinta ir visapusiška įmonės plėtra.
   
Sprendimas: www.idl.lt